четвер, 23 березня 2023 р.

Онлайн-семінар «Корисні онлайн-платформи у роботі вчителя англійської мови»

 22 березня 2023 року відбувся онлайн-семінар «Корисні онлайн-платформи у роботі вчителя англійської мови», який провела Лариса Анатоліївна Пигина, учитель Братського ліцею № 1, учасниця навчального курсу «Викладання та навчання у важкі часи ( м. Краків, Польща). Лариса Анатоліївна розповіла про складні теми щодо викладання англійської мови у класі з переміщеними дітьми та поділилася досвідом ефективної організації занять у складний час, використовуючи різні онлайн-сервіси.



середа, 22 березня 2023 р.

Семінар-практикум "Найцікавіші прийоми і техніки формувального оцінювання на уроках природничого циклу"

 

Одним із підходів до оцінювання результатів навчання є формувальне оцінювання, яке вважають оцінюванням для поліпшення навчання. Адже таке оцінювання має мотивувати і надихати дитину на навчальну діяльність, вияв власних здобутків та сприяти формуванню навичок застосування знань і умінь при виконанн
і практико орієнтованих завдань. То ж раді організовувати з цього питання в асинхронному режимі семінар-практикум для Вас.

Правила роботи:
1. Матеріали зустрічі знаходяться за покликанням https://view.genial.ly/641adad93f133200193d3d24/interactive-content-najcikavishi-prijomi-i-tehniki-formuvalnogo-ocinyuvannya
2. Самостійно читайте та опрацьовуйте запропоновані матеріали, ставте собі запитання, виконуйте завдання, міркуйте і використовуйте у своїй роботі.
3. Свою роботу можете планувати індивідуально.
4. Є думки, запитання, побажання обов’язково поділіться ними – пишіть у формі «Зворотній зв’язок» https://forms.gle/HYE7Fgdv4r82gJk28
А леймотивом семінару можна вважати слова викладачки Гельсинського університету Maріки Тойволи «Якщо спосіб оцінювання наших учнів не зміниться, культура навчання також не зміниться».

середа, 15 березня 2023 р.

Семінар «Робота з документами, першоджерелами, статистичними та картографічними матеріалами під час вивчення історії та правознавства»

 

У Новій українській школі особливе місце належить історично - правовій освіті, що покликана виховати конкурентноспроможну особистість, громадянина України. Як же навчити учнів працювати з документами, першоджерелами, статистичними та картографічними матеріалами? Які інструменти використати та які завдання варто дібрати, щоб сформувати картографічну, інформаційну та просторову компетентності? Про це та інше дізнавайтеся, перейшовши за покликанням

Підсумки І етапу обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

 

Із  метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини проведено І етап  обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». У ньому взяли участь здобувачі закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Представлено  роботи декоративно-ужиткового мистецтва: бісероплетіння, в’язання гачком, паперова пластика, м’яка іграшка, народна лялька, вишивка, вироби з природних матеріалів, інші техніки виконання. Роботи переможців надіслані до Миколаївського обласного Будинку художньої творчості для участі в ІІ етапі конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». 


понеділок, 6 березня 2023 р.

Кейс-семінар "Е-портфоліо вчителя початкових класів"

Модернізація національної освіти змушує шукати ефективні форми педагогічної діяльності педагога. Сьогодні акцент переноситься з фахових знань на рівень професійних компетентностей, коли педагог повинен нагромаджувати, узагальнювати й систематизувати матеріали, створені ним. І однією з таких форм узагальнення є портфоліо вчителя. А у період змін в освіті, актуальним є створення електронного портфоліо, що об’єднує весь спектр роботи педагога та презентує різноманітні аспекти його діяльності. Що таке е-портфоліо? Які є інструменти для його створення? Долучайтеся і дізнавайтеся.