середа, 12 лютого 2020 р.

Медіатворчість для вчителів-словесників


12 лютого 2020 року у приміщенні селища Братське для вчителів української мови і літератури відбувся воркшоп «Медіатворчість у системі мовної освіти», у якому взяли участь 11 педагогів. Учасники заходу ознайомилися з поняттями «медіаграмотність», «медіатворчість», пройшли онлайн-гру «Медіазнайко», створили  сценарій фільму за поданими кадрами та гумористичну рекламу. Дійшли висновку: щоб бути сьогодні високоосвіченим фахівцем, потрібно володіти сучасними інформаційно-комунікаційними та медіаосвітніми технологіями, які є популярними серед молоді. Тому медіаосвіта є важливою складовою професіоналізму  вчителя-словесника, який повинен набути відповідних знань, умінь і навичок, наприклад, застосовувати сучасні медіа, зокрема друковані, радіо, телебачення, Інтернет як джерела знань; знаходити потрібну інформацію, оцінювати, відбирати й демонструвати її відповідно до поставлених завдань; характеризувати різні форми переказу інформації (словесні, звукові, аудіовізуальні, мультимедійні тощо).

Увага! Графіки особистого, виїзного прийомів громадян, «гарячої лінії» та функціонування «телефону довіри» в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Братської районної державної адміністрації Миколаївської області на 2020 рік

Вітання!

Вітаємо ГАЛЄБУ ДМИТРА, учня 10 класу  гімназії селища Братське (ІІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

вівторок, 11 лютого 2020 р.

Вітання!

Вітаємо ГОЛУБЕНКА БОГДАНА, учня 10 класу Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце) та ІСРАЄЛЯН СЮЗАННУ, ученицю 11 класу гімназії селища Братське (ІІ місце) в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

понеділок, 10 лютого 2020 р.

Семінар для вчителів фізичної культури

З метою популяризації здорового способу життя через впровадження в освітній процес Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів "COOL GAMES" проведено семінар-практикум для вчителів фізичної культури. У практичній частині вчителі спробували погратися в ігри з програми "COOL GAMES".



пʼятниця, 7 лютого 2020 р.

Проведено І (районний) етап обласного конкурсу "Поетична пристань"



07 лютого 2020 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Братської райдержадміністрації відбувся І (районний) етап обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань», у якому взяли участь 20 здобувачів освіти із 5 закладів загальної середньої освіти та  Будинку творчості школярів та юнацтва.  
За рішенням журі визнано 13 переможців (дві вікові категорії) у номінаціях «Твори національно-патріотичного спрямування», «Гумористичні твори».
Щиро вітаємо усіх переможців! А тим, хто посів  І місця, бажаємо здобути  перемогу  і в другому етапі Конкурсу!

Навчаються учителі інформатики


05 лютого 2020 року на базі гімназії селища Братське відбувся семінар вчителів інформатики з теми «Розв’язування олімпіадних завдань з інформаційних технологій». У ході проведення семінару керівником районного методичного об’єднання Галєбою О.Ю. було підведено підсумки олімпіади з інформаційних технологій та інформатики у 2019–2020  н.р., обговорено шляхи підвищення результативності учнів на цих олімпіадах, розглянуто проблемні організаційні питання та шляхи їх усунення. Галєбою О.Ю. та Бачиною Т.І. проведено практикум з розв’язування олімпіадних завдань.