12 лютого 2020 року у приміщенні селища Братське для
вчителів української мови і літератури відбувся воркшоп «Медіатворчість у системі
мовної освіти», у якому взяли участь 11 педагогів. Учасники заходу ознайомилися
з поняттями «медіаграмотність», «медіатворчість», пройшли онлайн-гру
«Медіазнайко», створили сценарій фільму
за поданими кадрами та гумористичну рекламу. Дійшли висновку: щоб бути сьогодні
високоосвіченим фахівцем, потрібно володіти сучасними інформаційно-комунікаційними
та медіаосвітніми технологіями, які є популярними серед молоді. Тому
медіаосвіта є важливою складовою професіоналізму вчителя-словесника, який повинен набути
відповідних знань, умінь і навичок, наприклад, застосовувати сучасні медіа,
зокрема друковані, радіо, телебачення, Інтернет як джерела знань; знаходити
потрібну інформацію, оцінювати, відбирати й демонструвати її відповідно до
поставлених завдань; характеризувати різні форми переказу інформації (словесні,
звукові, аудіовізуальні, мультимедійні тощо).
середа, 12 лютого 2020 р.
вівторок, 11 лютого 2020 р.
понеділок, 10 лютого 2020 р.
пʼятниця, 7 лютого 2020 р.
Проведено І (районний) етап обласного конкурсу "Поетична пристань"
07 лютого 2020 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту
Братської райдержадміністрації відбувся І (районний) етап обласного конкурсу
читців-декламаторів «Поетична пристань», у якому взяли участь 20 здобувачів
освіти із 5 закладів загальної середньої освіти та Будинку творчості школярів та
юнацтва.
За рішенням журі визнано 13 переможців (дві вікові категорії) у номінаціях «Твори національно-патріотичного спрямування»,
«Гумористичні твори».
Щиро вітаємо усіх переможців! А тим, хто посів І місця, бажаємо здобути перемогу
і в другому етапі Конкурсу!
Навчаються учителі інформатики
05 лютого 2020
року на базі гімназії селища Братське відбувся семінар
вчителів інформатики з теми «Розв’язування олімпіадних завдань
з інформаційних технологій». У ході проведення семінару керівником
районного методичного об’єднання Галєбою О.Ю. було
підведено підсумки олімпіади з інформаційних технологій та інформатики у 2019–2020 н.р., обговорено шляхи підвищення результативності учнів на цих олімпіадах, розглянуто проблемні організаційні
питання та шляхи їх усунення. Галєбою О.Ю. та Бачиною Т.І. проведено практикум
з розв’язування олімпіадних завдань.
Підписатися на:
Дописи (Atom)




