Продовжуючи тему корпоративного навчання освітян, 12 червня Братським районним методичним кабінетом проведено креатив-лабораторію для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми "Квест-технологія як каталізатор змін у системі виховної роботи". У форматі квесту педагоги ознайомилися із теоретичними та практичними аспектами впровадження в систему виховної роботи квест-технології, розкривали сутність її застосування.
четвер, 13 червня 2019 р.
четвер, 16 травня 2019 р.
"Сокіл "("Джура") для юних патріотів!
15 травня 2019 року на районному
стадіоні «Юність» проведено І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри
«Сокіл» («Джура») серед учнів 8-10 класів
навчальних закладів району. У грі взяли участь 48 учнів.
Програма змагань містила конкурси «Візитка рою»,
«Впоряд», «Стройова пісня», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Відун», «Рятівник».
У завзятій боротьбі перемогу
здобув рій Братської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Гайдамаки» (учитель Онопрієнко В.Ф.), другу сходинку посів рій «Сокіл» гімназії селища Братське (учитель Агейкін В.О.), третє місце
– рій «Сталеві вовки» опорного навчального закладу «Новомарі’ївська ЗОШ
І-ІІІ ступенів» (учитель Ковтуненко І.Г.). За участь у грі отримали подяки рої Сергіївської,
Ганнівської та Новокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
понеділок, 22 квітня 2019 р.
Соціально-фінансова освіта дошкільників
19 квітня 2019 року на базі
Братського дошкільного навчального закладу проведено районний семінар-практикум
«Соціально-фінансова освіта дітей дошкільного віку». На заході було розглянуто
питання актуальності економічної освіти дошкільнят, ознайомлено з Міжнародним
проектом "Афлатун", було переглянуто навчально-ігрову діяльність
дітей старшого дошкільного віку «Математичний квест» (вихователь Тютюник
О.І.).
четвер, 4 квітня 2019 р.
Актуальний тренінг
Педагоги Братського району були учасниками тренінгу на тему "Оптимізація медичної допомоги ВІЛ+ людям м. Миколаєва та Миколаївської області. Добровільне консультування і тестування на ВІЛ", який відбувся 02.04. - 04.04. 2019 року за сприяння благодійного фонду "Баварський дім, Одеса".
Щира подяка тренерам лікарю, кандидату медичних наук, доценту Одеського національного медичного університету Оксані Михайлівні Леоненко-Бродецькій та психологу, тренеру Баварського дому Олені Миколаївні Горбуновій за ефективну організацію роботи групи. Вони інформували учасників про етичні та соціальні аспекти епідемії ВІЛ/СНІДу, особливостями профілактики соціально-небезпечних хвороб, нормативно-правовими документами з даної теми, проводили цікаві інтерактивні ігри.
Заняття проходили на базі Центральної районної бібліотеки, гостинні господарі якої забезпечили затишну атмосферу, що сприяла ефективній роботі.
Творчо, натхненно, практично!
29 березня 2019
року проведено студію педагогічних ініціатив на тему «Моделювання уроків
природничого циклу. Практичний аспект», в ході якої в черговий раз педагоги
обговорили особливості сучасних уроків, що спрямовані на формування ключових
компетентностей. Працюючи в групах у форматі світового кафе, учителі хімії,
біології та географії розробляли моделі різних типів уроків, рекомендували
найбільш ефективні прийоми та методи, презентували результати своєї роботи.
середа, 3 квітня 2019 р.
За порадами до логопеда
З
метою підвищення ефективності педагогічного впливу в процесі розвитку
мовлення і профілактики мовленнєвих порушень у дітей проведено
майстер-клас "За порадами до логопеда" для вихователів ЗДО та вчителів
початкових класів ЗЗСО.
Під
час роботи педагоги взяли участь у звуковому спектаклі "У бабусі в
селі", розглянули дидактичні ігри "Стрілочка-прищіпка", "Фонарик",
"Буквені дроби", "Звкінчи речення", Ігри з помпонами", "У LEGO граємо -
знання здобуваємо". Уситель-логопед Братського дошкільного навчального
закладу презентувала дидактичний посібник "Кола Лулія".
Педагоги виконали творчу роботу "Весна", використовуючи різні техніки аплікації.пʼятниця, 22 березня 2019 р.
Vivat географи!
Вітаємо кращих географів району з високими досягненнями на ІV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!
Коваленко Артур та Голубенко Богдан представляли Миколаївську область серед інтелектуальної еліти юних географів України.
ГОЛУБЕНКО БОГДАНА, учня 9 класу Братської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджено дипломом учасника ІV етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з географії (учитель Роскошинська Алла Василівна) .
Коваленко Артур та Голубенко Богдан представляли Миколаївську область серед інтелектуальної еліти юних географів України.
ГОЛУБЕНКО БОГДАНА, учня 9 класу Братської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів нагороджено дипломом учасника ІV етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з географії (учитель Роскошинська Алла Василівна) .
КОВАЛЕНКО АРТУР, учень 8 класу опорного навчального закладу "Новомар'ївська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів" став переможцем (І місце) на Всеукраїнській олімпіаді. (учитель Марченко Ігор Леонідович).
Ви - наша гордість! Бажаємо вам нових перемог!
Учителям висловлюємо щиру подяку за плідну та результативну працю.
Ви - наша гордість! Бажаємо вам нових перемог!
Учителям висловлюємо щиру подяку за плідну та результативну працю.
Підписатися на:
Дописи (Atom)










